Lyžařská a snowboardová škola

SK TATRAN Hradec Králové

V roce 1985 jsme začínali s činností pod hlavičkou Veřejná lyžařská škola TJ MONTAS. Od sezóny 2006 působíme pod názvem Lyžařská a snowboardová škola SK TATRAN, otevřeli jsme výuku snowboardu a v roce 2009 i kategorii „Individuální výuka“ (velice oblíbená hlavně u dospělých klientů).

Přečíst si o nás můžete i na serveru Královédvorsko.cz

Bez věkového omezení

Nabídka našich služeb je směřována na všechny zájemce, prakticky bez věkového omezení. S předškolními dětmi s námi na kopec jezdí rodiče, kteří mají na starost své dítě, pokud nastala nějaká překážka ve výuce (smrkání, zima, žízeň,…). Potom se dítě zase rádo vrací mezi své vrstevníky za svoji „tetou“, jak přátelsky říkají instruktorce.

Pokud se jedná o klienta již samostatného (8 až 99 let), jede s námi bez doprovodu.

Jezdí s námi jak úplní začátečníci tak i již ostřílení borci. A i těm máme co nabídnout. Lyžování v boulích, v hlubokém sněhu či na strmých svazích - to jsou úkoly pro již zdatnější lyžaře.

Poskytujeme i individuální výuku, kdy je na svahu s instruktorem pouze jeden klient, což je velice oblíbené hlavně u dospělých klientů.

Základní cyklus výuky se skládá z pěti dní. V naší nabídce je i rozšíření o další jeden nebo dva dny.

Skiareál Malá Úpa

Lyžovat jezdíme na naše osvědčené místo, kterým je Ski Areál Malá Úpa (SKiMU). Je zde vždy dostatek sněhu, protože areál má 100% pokrytí sjezdovek umělým zasněžováním. Široké a přehledné sjezdové tratě jsou ideální pro výuku. Mimo to je zde stálá slalomová trať s časomírou.

Dopravu do střediska zajišťujeme vlastními autobusy, které vyjíždí z Hradce Králové a ze Dvora Králové nad Labem. Doprava je součástí ceny výuky.

Během dne přichází hlad. I oběd zajišťujeme a to konkrétně na Pomezní Boudě, kde jsme dlouhodobě spokojení. Rovněž oběd je součástí ceny výuky.

Zakončení cyklu

Tradičně jsou v závěrečném dni uspořádány závody pro klienty a to v kategoriích dle výkonnosti.

Vítězové dostanou mimo jiné medaile. Všichni účastníci si pak odváží upomínkový diplom a datový nosič s fotografiemi z celého cyklu.

To ale není to hlavní, co si máte odvézt. Hlavním cílem instruktorů je, aby se klient naučil užívat si zimních hor, aby neměl problém bezpečně sjet každý kopec a aby se pohyb na zasněžených horách pro něj stal radostí.

Ceníky

Ceníky jsou rozdělené podle místa nástupu (Hradec Králové, Dvůr Králové nad Labem). Samostatný ceník je vedený pro individuální výuku.

Jsme lyžařská a snowboardová škola s tradicí od roku 1985

Už máš jasno? Nebo se chceš na něco zeptat? Tak pojď do toho!